Веб-розробка з акцентом на JavaScript

Ласкаво просим до захопливого світу веб-розробки

Курс веб-розробки для дітей 11+ з акцентом на JavaScript – це твій шанс зробити перший крок до світу інновацій та технологічного розвитку. Здобудь важливі навички, які знадобляться тобі завтра, та розкрий свій творчий потенціал. Приєднуйся до нас і стань частиною майбутнього, де обмеження лише у твоїх уявленнях. Давай разом творити!

Чому варто приєднатися? Тут ти зможеш освоїти сучасні технології веб-розробки, зокрема мову програмування JavaScript, яка є ключем до створення інтерактивних та захоплюючих веб-сайтів. Ти будеш вивчати не лише сухі теорії, а й застосовувати їх у практиці, створюючи свої власні проекти та долучаючись до цікавих віртуальних викликів.

JavaScript

– це ключовий інструмент у сучасному цифровому світі. Дана мова програмування використовується для розробки динамічних веб-сайтів, взаємодії з користувачами, створення ігор та веб-додатків.

Під час навчання заглибимося в основи JavaScript крок за кроком, поєднуючи практичні завдання та важливу теорію про те, як ця мова працює за лаштунками.

Під час навчання заглибимося в основи JavaScript крок за кроком, поєднуючи практичні завдання та важливу теорію про те, як ця мова працює за лаштунками.112

    Особливості курсу:
  • вивчення технологій веб-розробки
  • програмування на мові JavaScript
  • розв’язування практичних задач
  • створення фінального проєкту – веб-сайт, інтернет-каталог (даний проєкт можна вказувати у резюме)

Курс розрахований для дітей віком від 11 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Ціна за курс вказана у відповідному розділі на веб-сайті.

Після проходження курсу: “Веб-розробка з акцентом на JavaScript”, учень отримує сертифікат, який засвідчує його знання та навички за обраним напрямком!

Записатись на майстер клас
Питання
Є питання - Пояснимо!
Відповіді на питання, які нам задають частіше всього
Чи потрібно мати з собою ноутбук?
На кожному занятті діти повністю забезпечені усім необхідним обладнанням. У тому числі і комп'ютерами.
Як зхаписатись на курс або майстер-клас?
Для того щоб потрапити на курс необхідно заповнити форму реєстрації або подзвонити за номером тедефону вказаном нижче.
Чого я можу навчитися?
Наші учні на кожному курсі будуть створювати свої власні проекти. Те що стосується курсу з розробки електроніки, розроблені пристрої можна забирати додому.