Робототехніка

На заняттях з робототехніки учні отримають знання та навички в області робототехніки, програмування контролерів, електроніки. На кожному занятті учні будуть створювати прототип реальних системи управління, програмувати роботів, збирати електричні схеми. За навчальний рік учні будуть вивчати декілька мов програмування для arduino, навчаться працювати з різноманітними датчиками та виконуючими механізмами, підключати їх та створювати автоматизовані системи на основі цих пристроїв. Курс спрямований на отроимання максимальної кількості практичних навичок на кожному роботі.

Курс розрахований для дітей віком від 10 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години.

Особливості курсу:
– Працюємо з власними роботами;