English for IT

Курс покликаний навчити дітей та підлітків вільно та грамотно користуватися англійською мовою у сучасному інформаційному просторі. Завдяки новітнім формам роботи, учні не тільки отримують та закріпляють фундаментальні знання, а й здобувають практичні навички застосування англійської у IT-тематиці. Граматичні вправи, лексичні ігри, аудіовізуальні семінари — все це дозволить швидко і ефективно навчитись спілкуватися на теми, пов’язані з інформаційними технологіями та електронікою.
eng_it — це ваш пароль до акаунту в сучасній англійській!