Програмування на PythonНа сьогодні мова Python є однієї з найбільш поширених та затребуваних у сфері ІТ. За допомогою Python можна вирішувати широкий спектр задач, починаючи від створення сайтів і до систем з машинним зором та машинним навчанням. По завершенню курсу учні зможуть створювати свої проекти на мові Python в сфері розробки ігор, веб додатків, сайтів. Курс програмування на мові Python передбачає освоєння учнями базових навичок роботи з Python, а саме знання про типи і структури даних, зміні, оператори та основні функції. Учні навчаться основам алгоритмізації та програмування вирішуючи цікаві практичні приклади/задачі.
Під час курсу учні створять декілька ігор (розробка GUI) за допомогою пакету Tkinter. Розглянуть основи роботи Інтернету і базові навики веб-верстки за допомогою html, css, та фреймворку Bootstrap. Створять веб-додаток за допомогою фреймворку Django.

Особливості курсу:
– програмування на мові Python;
– проектування структури програми;
– розв’язування практичних задач;
– робота з пакетом Tkinter;
– створення ігор (розробка GUI);
– робота з фреймворком Django;
– створення веб-додатку.

 
ВІДГУКИ


2
Марина

Хочу выразить огромную благодарность E- school!!! Спасибо Вам большое за полученные знания и приобретенный опыт, ребенок остался очень доволен!!! Все было очень интересно и познавательно, на каждое занятие шел с огромным удовольствием! Спасибо за то, что Вы есть)))

Олексій Дрозденко

Наши дети также очень довольны, гордятся своими успехами и хвалятся взрослым. Большое спасибо, будем рады новым курсам!