Програмування на Python

На сьогодні мова Python є однієї з найбільш поширених та затребуваних у сфері ІТ. За допомогою Python можна вирішувати широкий спектр задач, починаючи від створення сайтів і до систем з машинним зором та машинним навчанням. Курс програмування на мові Python передбачає освоєння учнями базових навичок роботи з Python, а саме знання про типи і структури даних, зміні, оператори та основні функції. Учні навчаться основам алгоритмізації та програмування вирішуючи цікаві практичні приклади/задачі. Також під час курсу учні створять декілька додатків за допомогою пакету Tkinter.

Курс розрахований для дітей віком від 11 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години.

Особливості курсу:
– програмування на мові Python;
– проектування структури програми;
– розв’язування практичних задач;
– робота з пакетом Tkinter.

Яна Скварча

Спасибо за Вашу работу! Аким в восторге от занятий! Каждый раз подробно все пересказывает как что делал.

Дякуємо за Вашу працю!!!

Виктория Шаруда

Вы большие молодцы!!! Моему сыну очень понравилось!!! И маме тоже))) очень много интересного и полезного мой ребёнок узнал у вас на уроках!

Yevheniapavlenko

Очень понравились ваши курсы, будем записываться на следующие наборы курсов👍👍👍