E-Start!

Курс E-Start розрахований для наймолодших винахідників — дітей віком від 8 років. В ході курсу ми навчимо основам програмування на прикладі візуальних мов програмування таких як Scratch та Ardublock. Розберемо принципи дії різноманітних датчиків та механізмів, з використанням яких будемо створювати розумні системи та пристрої (розумний дім, сигналізації, тощо). Також даний курс можна розглядати як підготовчий до наших більш складних курсів програмування, розробки електроніки, або робототехніки.