Розробка електронних пристроїв

Електроніка для дітей

Курс дає можливість отримати широкі знання та навички, які знадобляться для повного циклу розробки електронних, сучасних пристроїв побудованих на базі мікроконтролерів. За річний курс кожен учень створе декілька своїх власних електронних пристроїв. Під час навчання на курсі можна навчитись програмувати контролери, виготовляти та паяти плати, створювати 3D моделі та друкувати їх на 3D принтері.

При роботі над електронними пристроїми будемо займатись як програмуванням так і паянням та 3D моделюванням, що розширює обсяг знання у сфері розробки електронних пристроїв. В курсі застосовується проектний підхід. Кожен урок це новий етап роботи над конкретним проектом, тобто робота над пристроєм. Таким чином кожен урок буде максимально цікавим.

Курс розрахований для дітей віком від 9 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Ціну на курс можна дізнатися у відповідному розділі або за посиланням.

— основи електроніки;
— створення друкованих плат;
— програмування;
— 3D моделювання та друк;
— паяння;
— створення власних пристроїв.