Робототехніка Junior

Курс розрахований для наймолодших дітей віком від 7 років. В ході курсу ми навчимо основам програмування на прикладі візуальних мов таких як Scratch та Ardublock. Розберемо принципи дії різноманітних датчиків та механізмів, з використанням яких будемо створювати розумні системи та пристрої (розумний дім, сигналізації, тощо).

Та найголовніше, що кожен учень створить свого власного робота маніпулятора, якого забере собі. Також даний курс можна розглядати як підготовчий до наших наступних курсів: програмування, розробки електроніки, або робототехніки.

Курс розрахований для дітей віком від 7 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Дізнатися ціну на курс можна у відповідному розділі на веб-сайті або за посиланням.

– працюємо з власними роботами;
– програмування на arduino;
– проектний підхід;