Розробка електронних пристроївЕлектроніка для дітей

Курс дає можливість отримати широкі знання та навички, які знадобляться для повного циклу розробки електронних, сучасних пристроїв побудованих на базі мікроконтролерів. За річний курс кожен учень створе декілька своїх власних електронних пристроїв. Під час навчання на курсі можна навчитись програмувати контролери, виготовляти та паяти плати, створювати 3D моделі та друкувати їх на 3D принтері. 

При роботі над електронними пристроїми будемо займатись як програмуванням так і паянням та 3D моделюванням, що розширює обсяг знання у сфері розробки електронних пристроїв. В курсі застосовується проектний підхід. Кожен урок це новий етап роботи над конкретним проектом, тобто робота над пристроєм. Таким чином кожен урок буде максимально цікавим.

Курс розрахований для дітей віком від 9 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Ціну на курс можна дізнатися у відповідному розділі або за посиланням.

Особливості курсу:
— основи електроніки;
— створення друкованих плат;
— програмування;
— 3D моделювання та друк;
— паяння;
— створення власних пристроїв.


  ВІДГУКИ


  Яна Скварча

  Спасибо за Вашу работу! Аким в восторге от занятий! Каждый раз подробно все пересказывает как что делал.

  Ольга

  Дякуємо за Вашу працю!!!

  Виктория Шаруда

  Вы большие молодцы!!! Моему сыну очень понравилось!!! И маме тоже))) очень много интересного и полезного мой ребёнок узнал у вас на уроках!

  Yevheniapavlenko

  Очень понравились ваши курсы, будем записываться на следующие наборы курсов???

  Марина

  Хочу выразить огромную благодарность E- school!!! Спасибо Вам большое за полученные знания и приобретенный опыт, ребенок остался очень доволен!!! Все было очень интересно и познавательно, на каждое занятие шел с огромным удовольствием! Спасибо за то, что Вы есть)))

  Олексій Дрозденко

  Наши дети также очень довольны, гордятся своими успехами и хвалятся взрослым. Большое спасибо, будем рады новым курсам!