Програмування на Python для дітей


Програмування на Python

Курс програмування на Python для дітей у місті Суми

Курс програмування на Python для дітей у місті Суми
- це можливіст для дітей відчути себе справжнвми програмістами

Ласкаво просимо до нашого захоплюючого курсу програмування на Python для дітей в мальовничому місті Суми! Вивчення світу кодування – це захоплююча подорож, яку ми пропонуємо дітям від 11 років. На наших заняттях ми створили інноваційну та педагогічно ефективну програму. Вона не лише розвиває ключові навички програмування, але і сприяє розвитку критичного мислення, творчості та командної роботи.

Кваліфіковані викладачі

Наші висококваліфіковані викладачі створять навчальне середовище, де ваші діти відкриють для себе чарівний світ Python, однієї з найпопулярніших та потужних мов програмування. Завдяки нашому інтерактивному підходу, діти зможуть відразу втілювати свої ідеї в життя, розвиваючи в собі не лише технічні навички, але й креативність та рішучість.

Індивідуальний підхід

На кожному етапі навчання ми надаємо індивідуальний підхід до кожного учня, сприяючи його особистому росту та успіхам у світі інформаційних технологій. Приєднуйтеся до нашого курсу, де навчання стає захопливим пригодою, а ваші діти зможуть розкрити свій потенціал в світі програмування!

Python – це…

На сьогодні мова Python є однієї з найбільш поширених та затребуваних у сфері ІТ. За допомогою Python можна вирішувати широкий спектр задач, починаючи від створення сайтів і до систем з машинним зором та машинним навчанням.

Курс передбачає:

Курс програмування на мові Python передбачає освоєння учнями базових навичок роботи з Python, а саме знання про типи і структури даних, зміні, оператори та основні функції. Учні навчаться основам алгоритмізації та програмування вирішуючи цікаві практичні приклади/задачі. Також під час курсу учні створять декілька додатків за допомогою пакету Tkinter.

Особливості курсу:
– програмування на мові Python;
– проектування структури програми;
– розв’язування практичних задач;
– робота з пакетом Tkinter.

 

Курс програмування на Python для дітей у місті Суми розрахований для дітей віком від 11 років. Складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Дізнатися ціну на курс можна у відповідному розділі на веб-сайті або за посиланням.

 


  ВІДГУКИ


  Яна Скварча

  Спасибо за Вашу работу! Аким в восторге от занятий! Каждый раз подробно все пересказывает как что делал.

  Ольга

  Дякуємо за Вашу працю!!!

  Виктория Шаруда

  Вы большие молодцы!!! Моему сыну очень понравилось!!! И маме тоже))) очень много интересного и полезного мой ребёнок узнал у вас на уроках!

  Yevheniapavlenko

  Очень понравились ваши курсы, будем записываться на следующие наборы курсов???

  Марина

  Хочу выразить огромную благодарность E- school!!! Спасибо Вам большое за полученные знания и приобретенный опыт, ребенок остался очень доволен!!! Все было очень интересно и познавательно, на каждое занятие шел с огромным удовольствием! Спасибо за то, что Вы есть)))

  Олексій Дрозденко

  Наши дети также очень довольны, гордятся своими успехами и хвалятся взрослым. Большое спасибо, будем рады новым курсам!