РобототехнікаРобототехніки для дітей

На заняттях з робототехніки учні отримають знання та навички в області робототехніки, програмування контролерів, електроніки, конструювання. За курс кожен учень збире та запрограмує свого власного робота. На кожному занятті учні будуть створювати прототип реальних системи управління, та створювати елементи свого робота.

За навчальний рік учні будуть вивчати декілька мов програмування для arduino, навчаться працювати з різноманітними датчиками та виконуючими механізмами, підключати їх та створювати автоматизовані системи на основі цих пристроїв. Курс спрямований на отроимання максимальної кількості практичних навичок на кожному уроці.

Курс розрахований для дітей віком від 9 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Дізнатися ціну на курс можна у відповідному розділі на веб-сайті або за посиланням.

Особливості курсу:
– працюємо з власними роботами;
– програмування на arduino;
– проектний підхід;
– максимум практики.


  ВІДГУКИ


  Яна Скварча

  Спасибо за Вашу работу! Аким в восторге от занятий! Каждый раз подробно все пересказывает как что делал.

  Ольга

  Дякуємо за Вашу працю!!!

  Виктория Шаруда

  Вы большие молодцы!!! Моему сыну очень понравилось!!! И маме тоже))) очень много интересного и полезного мой ребёнок узнал у вас на уроках!

  Yevheniapavlenko

  Очень понравились ваши курсы, будем записываться на следующие наборы курсов???

  Марина

  Хочу выразить огромную благодарность E- school!!! Спасибо Вам большое за полученные знания и приобретенный опыт, ребенок остался очень доволен!!! Все было очень интересно и познавательно, на каждое занятие шел с огромным удовольствием! Спасибо за то, что Вы есть)))

  Олексій Дрозденко

  Наши дети также очень довольны, гордятся своими успехами и хвалятся взрослым. Большое спасибо, будем рады новым курсам!