Робототехніка JuniorРобототехніка Junior

Курс розрахований для наймолодших дітей віком від 7 років. В ході курсу ми навчимо основам програмування на прикладі візуальних мов таких як Scratch та Ardublock. Розберемо принципи дії різноманітних датчиків та механізмів, з використанням яких будемо створювати розумні системи та пристрої (розумний дім, сигналізації, тощо).

Та найголовніше, що кожен учень створить свого власного робота маніпулятора, якого забере собі. Також даний курс можна розглядати як підготовчий до наших наступних курсів: програмування, розробки електроніки, або робототехніки.

Курс розрахований для дітей віком від 7 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Дізнатися ціну на курс можна у відповідному розділі на веб-сайті або за посиланням.

Особливості курсу:
– працюємо з власними роботами;
– програмування на arduino;
– проектний підхід;
– максимум практики.


  ВІДГУКИ


  Яна Скварча

  Спасибо за Вашу работу! Аким в восторге от занятий! Каждый раз подробно все пересказывает как что делал.

  Ольга

  Дякуємо за Вашу працю!!!

  Виктория Шаруда

  Вы большие молодцы!!! Моему сыну очень понравилось!!! И маме тоже))) очень много интересного и полезного мой ребёнок узнал у вас на уроках!

  Yevheniapavlenko

  Очень понравились ваши курсы, будем записываться на следующие наборы курсов???

  Марина

  Хочу выразить огромную благодарность E- school!!! Спасибо Вам большое за полученные знания и приобретенный опыт, ребенок остался очень доволен!!! Все было очень интересно и познавательно, на каждое занятие шел с огромным удовольствием! Спасибо за то, что Вы есть)))

  Олексій Дрозденко

  Наши дети также очень довольны, гордятся своими успехами и хвалятся взрослым. Большое спасибо, будем рады новым курсам!