Ласкаво просим до захопливого світу веб-розробки

Курс веб-розробки для дітей 11+ з акцентом на JavaScript – це твій шанс зробити перший крок до світу інновацій та технологічного розвитку. Здобудь важливі навички, які знадобляться тобі завтра, та розкрий свій творчий потенціал. Приєднуйся до нас і стань частиною майбутнього, де обмеження лише у твоїх уявленнях. Давай разом творити!

Тут кожен рядок коду – це можливість створити щось унікальне та захоплююче! Наш курс веб-розробки для дітей від 11 років – це не просто навчання програмування, це подорож у світ творчості та можливостей.

Чому варто приєднатися? Тут ти зможеш освоїти сучасні технології веб-розробки, зокрема мову програмування JavaScript, яка є ключем до створення інтерактивних та захоплюючих веб-сайтів. Ти будеш вивчати не лише сухі теорії, а й застосовувати їх у практиці, створюючи свої власні проекти та долучаючись до цікавих віртуальних викликів.

Почуєш професійний досвід від наших експертів, які поділяться не лише знаннями, але й власними історіями успіху у світі веб-розробки. Ми віримо, що кожна дитина може стати творцем майбутнього та впливовою постаттю в цифровому світі.

– це ключовий інструмент у сучасному цифровому світі. Дана мова програмування використовується для розробки динамічних веб-сайтів, взаємодії з користувачами, створення ігор та веб-додатків.

Знання JavaScript дозволяє не тільки створювати захоплюючі цифрові вироби, але й відкриває широкі можливості для розвитку кар’єри в індустрії програмування та технологій.

• вивчення технологій веб-розробки;
  • розв’язування практичних задач;
  • створення фінального проєкту – веб-сайт, інтернет-каталог (даний проєкт можна вказувати у резюме).

Курс розрахований для дітей віком від 11 років, триває навчальний рік, складається з 32 занять тривалістю по 2 години. Ціна за курс вказана у відповідному розділі на веб-сайті.

Після проходження курсу: “Курс веб-розробки для дітей 11+ з акцентом на JavaScript”, учень отримує сертифікат, який засвідчує його знання та навички за обраним напрямком!