Знайди нас будь де!
Уроки проходят в аудиторія одного з найкращих університетів України - СумДУ, що забезпечує комфортні та сучасні умови.
Інформація про нашу школу

Молода та дружна команда. Маємо великий досвід у проведенні занять для дітей з робототехніки, електроніки та програмування.

Кожен з наших викладачів не просто постійно працює в сфері яку викладає, а живе цим. Маємо широкий досвід в розробці електронних пристроїв, автоматизованих систем, програмуванні, 3D друці та моделюванні. Ми на шляху постійного розвитку над собою!

Про курси
Ми пропонуємо особилву концепцію курсів

На кожному занятті більшість завдань діти вирішують самостійно, що розвиває впевненість та вміння самостійно приймати рішення.

• Проектний підхід (кожний урок є маленькою частиною великого проекту)
  • Актуальність та практичність занять
  • Кожен урок корисний та цікавий
  • Індивідуальний підхід до учнів

Наша мета – надати дітям розуміння того, що в житті не буває нічого неймовірного і все можливо!